Голінберг Олеся Францівна

Завідувач

Освіта: вища.

Спеціальність: Початкове навчання. Вчитель початкових класів. Спеціаліст другої категорії.

                Життєве кредо:

„Не обіцяй добро чинити людям,

А просто, якщо можеш, то зроби”.

               Педагогічне кредо:

"Навчаючи – учись, навчаючи – твори,

у процесі творчості - навчай."

 

 

                     Життєве кредо:

"Цінуй те, що маєш,

але не зупиняйся на досягнутому!"


Дитячий садок – це невтомна й самобутня країна малечі. Це той світ у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку.

Дошкільна освіта, говориться в Законі України «Про дошкільну освіту»,є обов’язковою складовою частиною системи безперервної освіти в Україні. Це  цілісний процес, спрямований на забезпечення різнобічного розвитку дитини дошкільного віку відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних психічних та фізичних особливостей, культурних потреб, формування у дитини дошкільного віку моральних норм набуття нею життєвого соціального досвіду.

 

В дошкільному навчальному закладі №12 в системі виконується режим дня. Вирішується питання оздоровлення і загартування дитячого організму. Належна увага приділяється питанням охорони життя і здоров’я дітей. Педагогічні працівники закладу формують у дітей культурно – гігієнічні навички, основи здорового способу життя, норми безпечної поведінки, сприяють розумовому, психічному і фізичному розвитку дітей.

 

В організації навчально-виховного процесу колектив ДНЗ керується Законом України «Про дошкільну освіту», вимогами «Базового компонента дошкільної освіти».